İş ortaklarımız için

Sayın Şirket Yetkilisi,

Çalışma hayatı üzerine yapılan araştırmalar neticesinde, işin yapıldığı ortamdan ve işin doğasından kaynak alan tehlikelerin ortaya çıkarmış olduğu, iş kazası ve meslek hastalığı oluşma risklerini değerlendirerek, bu risklerin oluşmasını önlemek ve bunlardan korunmak üzere yapılacak çalışmalar için, bu gün yapılan harcamaların, gelecek on yıl içerisinde 2,7 katı ile geri dönüşümü olduğu analizi yapılmıştır.

Bu çalışmalar sayesinde işletmenizin uğrayacağı, ekonomik ve ticari itibar kayıplarının engellenmesi yanı sıra, ayrıca önüne geçilen iş kazaları ve meslek hastalıkları için yapılacak olan, sosyal güvenlik harcamaları da düşünüldüğü taktirde, yapılacak bu çalışmaların, ülkemiz GSMH’ sına ve büyüme oranlarına da katkı sağlayacağı sonucuna ulaşılmaktadır.

Özgün Ortak Sağlık Güvenlik Birimi” olarak, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’dan almış olduğumuz yetki belgesi ile 2014 yılından bu yana, Ankara ve çevre illerinde faaliyet gösteren iş yerlerine, iş sağlığı ve güvenliği alanında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Bu hizmetlerimiz esnasında, çalışan ve müşteri memnuniyetinizin artırılması ve hedeflerinize ulaşılması çabalarınıza;

  • İş yeri ortamı ve işin yapılışı ile ilgili sağlık ve güvenlik tedbirlerini alarak,
  • Çalışanlarınızın periyodik iş sağlığı muayenelerini yaparak, iş güvenliği   eğitimlerini vererek,
  • İş yeri ortam ölçümleri ile iş ekipmanları ve tesisatların periyodik kontrollerini yaparak destek vermek istiyoruz.

6311 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile iş yerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği alanında yapılması gereken çalışma ve uygulamalardan, bizim de hizmet yelpazemiz içerisinde olanlar aşağıda listelenmiş olup, birlikte çalışma imkanını bulabilmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, kazançlı ve kazasız iş günleri dileriz. 

Saygılarımızla,

*Hizmetlerimizi görmek için tıklayınız.